Παρ, Σεπ

Μέλη ΔΕΠ

Ζεμπύλας Μιχαλίνος, Καθηγητής, Διευθυντής ΠρογράμματοςΑυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 0035722411973

Μέλη Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΣΕΠ)

Το Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Open University of Cyprus έχει 21 εγγεγραμμένους χρήστες
Ονοματεπώνυμο
Θεματική Ενότητα
Συντονιστής/ίστρια
Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο
Αδάμος Αναστασίου (Adamos Anastasiou)
ELP511: Introduction to organization and management of education, ΕΠΑ521: Διοίκηση Εκπαιδευτικών Οργανισμών
Συντονιστής Θ.Ε.

Αλεξάνδρα Πετρίδου (Alexandra Petridou)
ΕΠΑ511: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποσοτικές Μέθοδοι
-

Ανδρέας Τσιάκκιρος (Andreas Tsiakkiros)
ΕΠΑ618: Στρατηγικός Σχεδιασμός στην Εκπαίδευση
Συντονιστής Θ.Ε.

Βασιλική Πολυμεροπούλου (Basiliki Polymeropoulou)
ΕΠΑ515: Εισαγωγή στην Οργάνωση και Διοίκηση της Εκπαίδευσης
-

Χριστίνα Λάππα (Christina Lappa)
-

Χρυστάλλα Καλογήρου (Chrystalla Kalogirou)
ΕΠΑ612: Η Εξέλιξη του Παιδιού στο Κοινωνικό Περιβάλλον Ι - Βρεφική Ηλικία
Συντονίστρια Θ.Ε.

Ελευθέριος Κληρίδης (Eleftherios Klerides)
ΕΠΑ617: Θεωρία και Ανάπτυξη Αναλυτικών Προγραμμάτων
Συντονιστής Θ.Ε.

Γεώργιος Μανωλίτσης (George Manolitsis)
ΕΠΑ511: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποσοτικές Μέθοδοι, ΕΠΑ512: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποιοτικές Μέθοδοι
Συντονιστής Θ.Ε.

Κωνσταντίνος Κορρές (Konstantinos Korres)
ELP512: Applied Educational Research: Quantitative Methods, ΕΠΑ511: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποσοτικές Μέθοδοι
-

Μαρία Φραγκάκη (Maria Fragkaki)
ΕΠΑ514: Αρχές Ενσωμάτωσης Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας, ΕΠΑ527: Θεωρητικές Προσεγγίσεις – Μεθοδολογικοί Σχεδιασμοί της Ανοικτής και Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης
Συντονίστρια Θ.Ε.

Μαρία Λιακοπούλου (Maria Liakopoulou)
ΕΠΑ614: Διαχείριση Αλλαγής, Σχολική Αποτελεσματικότητα και Βελτίωση
Συντονίστρια Θ.Ε.

Μαρία Πατσαρίκα (Maria Patsarika)
ΕΠΑ512: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποιοτικές Μέθοδοι
-

Μαρίνα Λουάρη (Marina Louari)
-

Νίκη Φίλλιπς (Niki Phillips)
ΕΠΑ615: Αξιολόγηση Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων
Συντονίστρια Θ.Ε.

Νικόλαος Παναγιωτόπουλος (Nikolaos Panagiotopoulos)
ΕΠΑ517: Πολιτισμικές Διαφορές, Κοινωνικές Ανισότητες και Διγλωσσία στην Εκπαίδευση, ΕΠΑ522: Εκπαίδευση για την Κοινωνική Δικαιοσύνη
Συντονιστής Θ.Ε.

Οδυσσέας Ευαγγέλου (Odysseas Evangelou)
ΕΠΑ525: Εκπαίδευση για τα Ανθρώπινα Δικαιώματα και την Πολιτότητα, ΕΠΑ611: Διαπολιτισμική Εκπαίδευση
Συντονιστής Θ.Ε.

Πόπη Αναστασίου (Popi Anastasiou)
ΕΠΑ512: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποιοτικές Μέθοδοι, ΕΠΑ514: Αρχές Ενσωμάτωσης Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας
-

Θέκλα Αφαντίτη Λαμπριανού (Thekla Afantiti)
ΕΠΑ511: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποσοτικές Μέθοδοι
-

Βασιλική Ιωαννίδη (Vasiliki Ioannidi)
ΕΠΑ516: Ειδική και Ενιαία Εκπαίδευση: Σύγχρονες θεωρητικές τάσεις και προσεγγίσεις, ΕΠΑ619: Διαφοροποίηση και Παιδαγωγικές Πρακτικές για Παιδιά με Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες ή/και Αναπηρίες
Συντονίστρια Θ.Ε.

Ξανθίπη Αριστείδου (Xanthipi Aristidou)
ΕΠΑ512: Μεθοδολογία Εκπαιδευτικής Έρευνας: Ποιοτικές Μέθοδοι
-

Ιωάννης Σαββίδης (Ioannis Savvides)
ΕΠΑ515: Εισαγωγή στην Οργάνωση και Διοίκηση της Εκπαίδευσης

Img 4

Εξειδίκευση και εμπειρία στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση

Img 3

Για εσάς που κρατάτε τους ορίζοντές σας πάντα ανοικτούς!

Img 2

Προπτυχιακά, Μεταπτυχιακά, Διδακτορικά, Κατάρτιση