Δευ, Ιουλ

Τηλεσεμινάριο: «Η Δύναμη των Ορίων» - Kύκλος ανοικτών διαδικτυακών σεμιναρίων συμβουλευτικής στήριξης Χειμερινό εξάμηνο 2023

Τα όρια είναι απαραίτητα για τη σωστή ισορροπία και υγεία της κάθε σχέσης στη ζωή μας. Στο ανοικτό τηλεσεμινάριο «Η Δύναμη των Ορίων» που διοργανώνει το  Γραφείο Συμβουλευτικής και Ψυχολογικής Στήριξης του Ανοικτού Πανεπιστημίου Κύπρου στο πλαίσιο του κύκλου δωρεάν ανοικτών διαδικτυακών σεμιναρίων κατά το τρέχον Χειμερινό Εξάμηνο 2023, θα αναλυθεί η σημασία των ορίων και οι συμμετέχοντες θα γνωρίσουν τα κύρια είδη ορίων και θα μάθουν πώς να θέτουν υγιή όρια στο οικογενειακό, φιλικό, εργασιακό και ακαδημαϊκό τους περιβάλλον. Το τηλεσεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 14 Νοεμβρίου 2023 στις 17:00 (διάρκεια: 1 ώρα) μέσω των εργαλείων τηλεκπαίδευσης του Πανεπιστημίου.

Η προεγγραφή ως τις 12/11/2023 ΕΔΩ είναι απαραίτητη για λήψη του συνδέσμου τηλε-παρακολούθησης και για τη χορήγηση βεβαίωσης ολοκλήρωσης του σεμιναρίου.

Όλα τα σεμινάρια της Σειράς μαγνητοσκοπούνται και γίνονται διαθέσιμα στο κανάλι του ΑΠΚΥ στο YouTube.

Add event to calendar

AppleGoogleOffice 365OutlookOutlook.comYahoo